Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ІНФОРМАЦІЙНИЙ МАТЕРІАЛ
Рубіжанські платники перерахували до бюджету майже 72 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
 
   За сім місяців    2014 року  платники м. Рубіжне сплатили до бюджету 71,9 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема, у липні цього року до бюджету надійшло 10,9 млн. грн. ЄСВ. 
    Нагадуємо, що з 1 травня 2014 року для осіб, які виявили бажання брати участь в одному з видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, змінено розмір єдиного внеску. Це стосується категорії  осіб,  зазначених в абзацах третьому -  п’ятому частини першої статті 10 Закону України від 08 липня 2010 року №2464 „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування“, а  саме:  членів фермерського господарства, особистого селянського господарства; громадян України,  які працюють  за  межами  України; осіб, які  досягли  16-річного  віку  та не  належать  до платників  єдиного внеску, визначених пунктами 2-14 частини першої статті  4  Закону № 2464,  у  тому  числі  іноземці  та  особи без громадянства,  які  постійно  проживають  або  працюють в Україні,громадян  України, які працюють або постійно проживають за межами України,  якщо  інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов’язковість  яких надана  Верховною Радою України. 
   Відповідні зміни передбачено Законом України „Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні“ від 27 березня 2014 
 
Податкові зобов’язання з плати за користування надрами по-новому. 
 
За словами фахівців Рубіжанської ОДПІ Законом України від 27 березня 2014 року № 1166-VIІ „Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні” статтю 263 Податкового кодексу доповнено нормами, які спрямовані на запровадження диференціації розміру ставок плати в частині чорних, кольорових та легувальних металів, урановмісних руд. Диференціація досягається через застосування цінових динамічних коригуючи коефіцієнтів. Коефіцієнти є результатом ділення фактичних цін Товарної продукції у податковому (звітному) періоді на базові фактичні ціни реалізації відповідного виду товарної продукції гірничого підприємства. 
Відсутність затвердженої Кабінетом Міністрів України методики визначення базових та поточних податкових періодах фактичної ціни реалізації Товарної продукції  унеможливлюють виконання диференціації розміру ставок Плати із застосуванням відповідних Коефіцієнтів. 
Разом з тим, платники Плати можуть визначити фактичні ціни реалізації відповідного виду Товарної продукції гірничого підприємства за величиною суми доходу, отриманого (або нарахованого) від виконаних у податковому звітному періоді господарських зобов'язань з реалізації відповідного обсягу такого виду Товарної продукції. 
Водночас, якщо платник після виникнення податкових зобов'язань з Плати за обсяг відповідного виду Товарної продукції у будь-якому наступному податковому періоді прийняв рішення про застосування до неї інших операцій первинної переробки, в результаті чого виник новий вид Товарної продукції, що відрізняється від Товарної продукції, за якою платником визнані та виконані відповідні зобов'язання з Плати, то платник у такому податковому періоді визначає розмір податкових зобов'язань з плати для нового відповідного виду Товарної продукції з урахуванням виконаних податкових зобов'язань за обсяг відповідного виду Товарної продукції, що був використаний на створення нової Товарної продукції, за вирахуванням сум податкових зобов'язань, які виникали за попередніми операціями з цим видом корисної копалини. 
 
Нововведення податкового законодавства
 
В Рубіжанський ОДПІ повідомили, що  03.08.2014 року набули чинності зміни до Податкового кодексу України та державного бюджету на 2014 рік згідно Закону України від 31.07.2014 № 1621-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України". 
Відповідно вищенаведеного Закону: 
- до 1 січня 2015 року підвищено ренту на видобуток залізної руди з 5% до 8%, нафти – з 39% до 45%, газу з покладів до 5 км – з 28% до 55%, газу з покладів понад 5 км – з 15 % до 28%; 
- з 1 січня 2015 збільшується сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню, яка обов’язково необхідна для реєстрації підприємства платником ПДВ – з 300 тис. грн. до 1 млн. грн.; 
- продовжено до 31 грудня 2014 року включно режим звільнення від оподаткування ПДВ операцій з експорту зернових і технічних культур; 
- скасовано звільнення від оподаткування ПДВ операцій з поставки лісоматеріалів, паливної деревини, відходів лісопереробної промисловості; 
- скасовано оподаткування по "0" ставкою податку послуг з перевезення пасажирів швидкісними поїздами Інтерсіті +; 
- з 1 січня 2015 вводиться система електронного адміністрування податку на додану вартість; 
- до 1 січня 2015 року введено загальнодержавний збір – військовий. 
Крім цього, внесені зміни стосовно акцизного податку на деякі види підакцизних товарів та зміни в Держбюджет 2014. 
 
Шановні власники землі та землекористувачі, звертаємо, вашу увагу, що термін сплати  за землю спливає 29.08.2014 року !!!
 
Відповідно до пункту 287.2 статті 287 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) облік фізичних осіб - платників земельного податку та орендної плати, а також  нарахування відповідних сум проводяться щороку до 1 травня. Контролюючі органи видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку визначеному статтею 58 ПКУ 
При цьому граничним строком сплати грошових зобов’язань для фізичних осіб - платників земельного податку, що перебували на обліку станом на 1 травня, є 29 серпня. 
Граничний строк сплати грошових зобов’язань для фізичних осіб - платників земельного податку, що набули право власності на земельні ділянки після 1 травня, визначається з урахуванням дати отримання інформації про перехід права власності. Згідно з пунктом 287.5 статті 287 ПКУ податкове  зобов’язання фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.
Для своєчасного та  повного розрахунку з бюджетом по податковому зобов’язанню по платі за землю, інформацію  відносно нарахованих сум ви можете отримати безпосередньо в Рубіжанській ОДПІ за адресою м. Рубіжне, вул. Менделєєва,14б,каб .№9 або за телефонами (06453)63092, (06453)63154, (06453)63159
 
Про військовий  збір
 
     За словами фахівців Рубіжанської ОДПІ ГУ Міндоходів у Луганській області ,сплату нового збору започатковано з 3 серпня 2014 р. Передбачається, що нарахування, утримання та сплата (перерахування) військового збору до бюджету здійснюється в порядку, установленому ст. 168 ПКУ, за ставкою 1,5%.
     Об'єктом оподаткування збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри.
   Реквізити для оплати :
отримувач: УК у м.Рубіжному                               
 код отримувача: 37904431
банк отримувача: УДКСУ у м.Рубіжному   
МФО: 804013                                       
розрахунковий рахунок: 31119063700071   
код платежу: 11011000                                                    
призначення платежу :   Військовий збір 

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1256
візитів всього: 599451