Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 29.05.2014 по 05.06.2014

За період з 29.05.2014 по 05.06.2014 до Рубіжанської міської ради надійшло 15 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у секретаря міської ради Хоменка О.В. – 3.
 Серед отриманих звернень: 1 – від пенсіонера, 2 – від інвалідів 1 гр., 2 – від інвалідів 3 гр., 1 – від одинокої матері, 2 – колективних.
З урядової телефонної «гарячої лінії» зареєстровано 1 звернення.
Із загальної кількості звернень  13 розглянуті секретарем міської ради Хоменком О.В., 2 – заступником міського голови Подхватіліним П.А.
Мешканців міста турбували питання земельних відносин (вирішення конфліктів між сусідам з межі земельної ділянки, приватизація земельної ділянки),  житлові (прописка та надання житлової площі), комунального господарства (ремонт каналізації), соціального захисту (надання матеріальної допомоги для лікування, влаштування дитини у дитячий садок), забезпечення законності та охорони правопорядку (притягнення до відповідальності винних осіб), інші (надання копій документов).
Всі питання були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету.
За цей період вирішені позитивно 2 звернення, а саме: щодо  ремонту покрівлі над під’їздом, де мешкав пенсіонер, та щодо проведення профілактичних робот газової плітки пенсіонеру.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 6
візитів сьогодні: 2035
візитів всього: 545129