Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Сервіс офіційного веб- порталу Міндоходів оновлено

 

Фахівці Рубіжанської ОДПІ ,для того, щоб отримати фахову консультацію з питань оподаткування, радять скористатися  оновленим сервісом офіційного веб-порталу Міндоходів -  загальнодоступним  інформаційно-довідковим ресурсом  «ЗІР» .

Інформація в  загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі  систематизована за тематикою: оподатковування; митна справа; єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування; електронний цифровий підпис.

«ЗІР»  забезпечує можливість пошуку інформації з певного податку,  за напрямками діяльності, за відповідями на письмові звернення, які були надані з використанням Бази знань і т.п.

У розділі «Питання-відповіді» розміщено відповіді на питання щодо  оподатковування, митної справи, єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування та щодо діяльності акредитованого центру сертифікації ключів.

Розділ «Письмові консультації» містить витяги з письмових консультацій, наданих на типові звернення суб'єктів господарювання й громадян.

Для надання пропозицій і зауважень щодо роботи ресурсу пропонується використати «Форму зворотного зв'язку».

Ознайомитися з функціональними можливостями загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу  можна за посиланням: http://zir.minrd.gov.ua


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1286
візитів всього: 599657