Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Як зареєструвати бізнес іноземцям

 

Фахівці Рубіжанської ОДПІ ГУ Міндоходів у Луганській області повідомили, що іноземним громадянам започаткувати власну справу в Україні,  вони  повинні  перебувати на території України на законних підставах.

Для цього іноземцям необхідно зареєструвати в Україні свій паспорт, або оформити посвідку на проживання (ст.5 Закону України від 11.12.2003  №1382  «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»)

Паспорт реєструє посадова особа прикордонної служби при перетині іноземцем кордону на період короткострокового перебування на її території не більше ніж 90 діб протягом 180 днів (ст.16 Закону України від 22.09.11 № 3773 «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», пп.2 п.2 Порядку «Про продовження  строку перебування  та продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України», затвердженого Постановою КМУ від 15.02.2012 № 150). Для одержання посвідки на проживання треба мати дозвіл на еміграцію, а також зареєстроване в Україні місце проживання.

Окрім зареєстрованого місця проживання, іноземцю, так само як і громадянину України, належить зареєструватися в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (отримати  документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційного номера)).

Для одержання довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків іноземцям треба звертатися не до податкової за місцем проживання, а до Головних управлінь Міндоходів в областях. При собі треба мати паспорт і його підтреджений переклад українською мовою (п.п. 1,2 р. VII Положення  про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків», затвердженого наказом Міндоходів України від 10.12.2013 № 779). 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1241
візитів всього: 599656