Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Випускникам шкіл для вступу до вузу обов’язково потрібен реєстраційний номер облікової карки платника податків

 

В Рубіжанський ОДПІ ГУ Міндоходів у Луганській області наголосили ,що випускникам шкіл, котрі ще не отримали реєстраційний номер облікової карки платника податків, варто негайно звернутися до центрів обслуговування платників для його оформлення.

Дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків вносяться до справи абітурієнтів вишів та середніх спеціальних навчальних закладів. Тому без реєстраційного номера (ідентифікаційного коду) у вступників виникнуть проблеми в приймальних комісіях.

Якщо випускник ще не досягнув 16-річчя, подбати про реєстраційний номер облікової картки платника податків повинні батьки, – звертають увагу фахівці Рубіжанської ОДПІ ГУ Міндоходів у Луганській області .  

Зважаючи на широке інформування випускників про необхідність оформлення реєстраційного номера облікової карки платника податків, у центрах обслуговування платників м. Рубіжне та м.Кремінна  не спостерігається ажіотажу. Відтак, кожен відвідувач  ЦОПів зможе без черг та інших незручностей отримати всі послуги.

Крім того повідомляємо : якщо з релігійних міркувань громадянин відмовляється від присвоєння ідентифікаційного коду, то йому в паспорті ставиться відмітка про облік в окремому реєстрі Державного реєстру фізичних осіб за прізвищем, ім’ям, по – батькові та серією і номером паспорту. (ст. 70 Податкового кодексу України). 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1258
візитів всього: 599452