Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Про зміни до Податкового кодексу податківці розповіли на семінарі

 

Нещодавно фахівцями Рубіжанської ОДПІ ГУ Міндоходів у Луганській області  для суб’єктів господарювання  Кремінського району проведено семінар з питань нововведень у податковому законодавстві, внесених Законом України від 27.03.2014 року №1166-VII "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні". 

Податківці повідомили платникам податків, що ставка податку на прибуток у цьому році зафіксована на рівні 18%, ставка ПДВ не змінилась і становитиме 20%. Зазначили про підвищення ставок екологічного, акцизного податків, збору за спеціальне використання води, плати за користування надрами, збору за користування радіочастотним ресурсом, земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

На семінарі також йшлося про зміни в оподаткуванні процентів, інвестиційного прибутку та дивідендів, відміну утилізаційного збору та звільнення від сплати єдиного податку підприємців у зв’язку з їх військовою мобілізацією, розширення бази оподаткування податком на нерухомість, запровадження сплати пенсійного збору з операцій купівлі іноземної валюти.

На завершення семінару платники податків отримали відповіді на запитання, які їх цікавили.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 4
візитів сьогодні: 1133
візитів всього: 599437