Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 08.05.2014 по 15.05.2014

За період з 08.05.2014 по 15.05.2014 до Рубіжанської міської ради надійшло 12 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. - 1, на телефонну «гарячу лінію» до заступника міського голови Подхватіліна П.А. – 1.
У зверненнях порушено 14 питань.
Серед отриманих звернень: 1 – від ветерана праці, 4 – від пенсіонерів, 1- від робочого, 1- від підприємця, 1 - колективне.
З урядової телефонної «гарячої лінії» зареєстровано 1 звернення.
Із загальної кількості звернень 8 розглянуто секретарем міської ради Хоменком О.В., 2 - заступником міського голови Сидоренковою Л.Р., 1 - заступником міського голови Тарабановським М.М., 1 - заступником міського голови Подхватіліним П.А..
Найбільша частина звернень надійшла з питань комунального господарства, а саме: ремонту під'їздів, благоустрою території, зрізу дерев, ремонту покрівель та інші. Таких звернень зареєстровано 5.
Мешканців міста також турбували питання вирішення конфліктів між сусідами з межі земельної ділянки, соціального захисту (надання матеріальної допомоги для лікування), торгівлі (покупка неякісного товару).
Всі питання були розглянуті та надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 8
переглядів: 11
візитів сьогодні: 2763
візитів всього: 545417