Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Більше 20 місцевих посадовців із Західної та Східної України обмінялися досвідом з виконання проектів місцевого розвитку

Учасники візиту вивчили кращі практики в сферах мобілізації громад, інноваційних проектів для прискорення місцевого розвитку, розробили рекомендації для покращення надання комунальних послуг, а також визначили можливі шляхи посилення регіональної єдності між Східною та Західною Україною.

Візит організовано проектом ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації. Досвід показав, що учасники, а також приймаючі міста обох регіонів, високо оцінили соціальні, економічні та культурні особливості один одного і віднайшли можливості для співпраці.

Візит до міст Львова та Нововолинська зібрав 25 представників з міст АР Крим, міст Кіровське та Дзержинськ (Донецька область), Ромни (Сумська область), Вознесенськ (Миколаївська область), Кагарлик (Київська область), Житомир та Новоград-Волинський (Житомирська область) та Рубіжне (Луганська область). Наше місто представляв начальник відділу з економічного розвитку та залучення інвестицій управління економіки і інвестицій Рубіжанської міської ради, Олександр Нетреба.

У Львові учасники візиту вивчили досвід інноваційних проектів у сферах електронного врядування, енергозбереження, функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), молодіжної та інформаційної політики.

Спеціалісти міської ради поділилися досвідом інноваційних проектів, таких як «Таємний клієнт», «Соціологічна служба» та «Юридична служба для жителів Львова», гаряча лінія. Близько 15 службовців Львівської та Нововолинської міської ради отримали користь від візитів завдяки обміну досвідом з колегами з інших міст.

Виступаючи під час прес-конференції у Львові, Рікарда Рігер, Директор Представництва ПРООН в Україні зазначила: «Підтримуючи подібні візити Програма розвитку ООН створює можливість для наших колег з 29 міст з різних регіонів України обмінятися досвідом вирішення спільних проблем. Зокрема, вони обмінюються підходами налагодження ефективного діалогу між місцевою владою та громадами, покращення якості життя в містах України, стратегічного планування та сертифікації муніципальних послуг».

В місті Нововолинськ, учасники візиту ознайомились з унікальним досвідом створення Асоціації ОСББ, яка надає комунальні послуги кращої якості ОСББ міста. Окрім цього, оглянули обслуговуючий кооператив та інші організації громад та вивчали практики залучення місцевих ресурсів для розв’язання проблем місцевого розвитку.

ПРООН/МПВСР була започаткована у 2004 р. із метою сприяння розвитку місцевого самоврядування у містах України задля покращення рівня якості життя мешканців міст за рахунок впровадження механізмів самодопомоги. Програма співпрацює із організаціями громад, освітніми установами, місцевими неурядовими організаціями та місцевими органами самоврядування 24 міста та 5 селищ міського типу України та іншими партнерами громадського та приватного секторів на місцевому рівні щодо впровадження відповідних механізмів для забезпечення сталого розвитку.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 5
візитів сьогодні: 17653
візитів всього: 607234