Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Для платників фіксованого сільськогосподарського податку (далі — ФСП) передбачені зміни у порядку визначення бази оподаткування

 

Про це повідомив заступник начальника,начальник Кремінського відділення Рубіжанської ОДПІ Головного управління Мін доходів у Луганській області Володимир Позняк. Для платників фіксованого сільськогосподарського податку (далі — ФСП) передбачені зміни у порядку визначення бази оподаткування цим податком з 1 січня 2015 року, а саме: запровадження індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь для визначення бази оподаткування ФСП.

„Новою редакцією п. 303.1 Податкового кодексу України визначено, що базою оподаткування ФСП для сільськогосподарських товаровиробників є нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень), з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного станом на 1 січня базового податкового (звітного) року відповідно до порядку, встановленого розд. ХІІІ цього Кодексу”- зазначив керівник .

Базою оподаткування податком для земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ) є нормативна грошова оцінка одного гектара ріллі в АР Крим або в області, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного станом на 1 січня базового податкового (звітного) року відповідно до порядку, встановленого розд. ХІІІ цього Кодексу.

 Володимир Позняк підкреслив: „Наведені зміни, які наберуть чинності з 2015 року, встановлено п. 28 розд. І Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні»№ 1166-VII   від  27.03.2014р.”


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1255
візитів всього: 599657