Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформаційно-довідковий ресурс «ЗІР»- для спрощення пощуку інформації

 

В Рубіжанський ОДПІ ГоловногоуправлінняМіндоходів у Луганській області повідомляють, що інформаційно-довідковий ресурс «ЗІР» створено на заміну пошукового сервісу «База знань».

Фахівці інспекціїстверджують, що платникам стало простіше знайти інформацію з питань оподаткування, митної справи, єдиного внеску та використання електронного цифрового підпису.

«ЗІР» дозволяє користувачам здійснювати пошук інформації по певному податку, напрямку діяльності, в тому числі з використанням ключових слів, шляхом  перегляду інформації за певні періоди, при цьому не лише по запитаннях-відповідях,  але й по відповідях на письмові звернення, які були надані з використанням «Бази знань», назвах нормативних та інформаційних документів.

Користувачі ресурсу можуть вносити свої пропозиції з технічних питань його роботи, заповнивши «Форму зворотного зв’язку», розміщену в рубриці «Про ресурс».

Скористатися послугою можна за електронною адресою: http://zir.minrd.gov.ua або через веб-портал Міндоходів (вкладка «Інформаційно-довідковий ресурс»). 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 10
візитів сьогодні: 1476
візитів всього: 599706