Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Майже 18 тисяч платників скористалися послугами ЦОПів у Рубіжанський ОДПІ

 

На території м. Рубіжне та Кремінського  району діють два Центри обслуговування платників. Послуги в ЦОПах надаються відвідувачам у максимально стислі терміни і на високому рівні. Про це не раз зазначали платники податків.  Так  за результатами анкетування роботу ЦОПів  платники оцінили стовідсотково  позитивно. 

Як зазначив начальник Рубіжанської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Луганській област Володимир Прокопенко, мешканці м Рубіжне та Кремінського району  мають можливість централізовано вирішувати всі питання, пов’язані з оподаткуванням: отримати дозвільні документи, довідки, консультації, подати податкову звітність тощо.

У кожному ЦОПі розміщено інформацію щодо переліку адміністративних послуг, які надаються суб’єктам підприємництва органами Міндоходів, та умови їх надання.

З початку року ( станом на 22.04.2014 року)  Центр обслуговування платників податків у Рубіжанський ОДПІ( м. Рубіжне )  відвідало 10252 платника, при цьому було надано 1728 адміністративних послуг. У Центрі обслуговування платників у Кремінському відділенні  Рубіжанської ОДПІ (м.Кремінна) побувало 8101 платник та надано 1140 адміністративних послуг. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1475
візитів всього: 599705