Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Кампанія декларування громадянами своїх доходів добігає кінця

 

Про це нагадав громадянам начальник  Рубіжанської ОДПІ ГУ Міндоходів у Луганській  області  Володимир Прокопенко . Він повідомив: „С початку року (станом на 18.04. 2014 року) подано  1187 декларації про майновий стан та доходи, загальна сума задекларованих доходів склала 34525 тис грн., в тому числі з метою реалізації права на податкову знижку 136 декларацій на суму 120,9 тис. гривень. Загальна сума зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб становить 723тис. гривень.

Володимир Прокопенко акцентував: „Податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2013 році, слід подати до 1 травня 2014 року. Декларацію можна подати не тільки на паперових носіях, але й засобами електронного зв’язку в електронному вигляді з дотриманням умови щодо реєстрації електронного цифрового підпису підзвітних осіб.”

Для зручності громадян Міністерство доходів і зборів України запровадило новий сервіс – «Декларування он-лайн», який дозволяє заповнити декларацію в режимі реального часу на офіційному веб-порталі Міндоходів. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 11
візитів сьогодні: 1291
візитів всього: 599657