Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 03.04.2014 по 10.04.2014

За період з 03.04.2014 по 10.04.2014 до Рубіжанської міської ради надійшло 26 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у секретаря міської ради Хоменка О.В. - 5, у заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. – 1.
У зверненнях порушено 27 питань.
 Серед отриманих звернень: 1 – від учасника ВВВ, 7 – від пенсіонерів,  4 – від ветеранів праці, 2 – від інвалідів 1 гр., 1 – від інваліда 2 гр., 3 –  від інвалідів 3 гр., 5 - колективних.
З урядової телефонної «гарячої лінії» зареєстровано 3 звернення.
Із загальної кількості звернень 18 розглянуто секретарем міської ради Хоменком О.В., 2- заступником міського голови Тарабановським М.М., 3 – заступником міського голови Подхватіліним П.А., 3 - заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.
Найбільша частина звернень надійшла з комунальних питань, а саме: вивозу сміття, забезпечення електропостачанням, оплати комунальних послуг, ремонту житлового фонду, встановлення знаків, що забороняють проїзд у двір. Таких звернень зареєстровано 10.
Мешканців міста також турбували питання соціального захисту населення (надання матеріальної допомоги для лікування, отримання соціальних виплат, субсидій, питання опіки), дотримання законності та охорони правопорядку (дотримання законодавства про тишу), архітектури (незаконної прибудови), отримання довідки про заробітну плату, сім’ї (повернення дітей у сім'ю), торгівлі (демонтаж або перенесення торгових кіосків), житлові (надання житла), транспорту (зміна графіка руху і умов перевезення пасажирів).
Всі питання були розглянуті та надані відповідні доручення.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1995
візитів всього: 545411