Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«День відкритого декларування»в Центрах обслуговування платників Рубіжанської ОДПІ

 

За ініціативою Міністерства доходів і зборів України в в  Центрах обслуговування платниківпроходила Всеукраїнська акція «День відкритого декларування». к акції приєдналися і Рубіжанська ОДПІ .

Під час акції фахівці ОДПІ  розповіли платникам про декларування, відповідали  на актуальні запитання, які хвилюють громадян.

Перший заступник начальника Рубіжанської ОДПІ Головного управління в Луганській області Ірина Скороход зазначила: «Головна особливість цьогорічної деклараційної кампанії – створення громадянам та підприємцям максимально комфортних умов для подання декларацій: робота  інспекції  у подовженому режимі, тож працюючі громадяни можуть подати декларацію у вечірні години, або у суботу до 16.00. Також декларацію можна надати через Інтернет, скориставшись сервісом «Декларування он-лайн».

Крім фахових консультацій  під час акції всі клієнти Центрів обслуговування платників отримали своєрідний путівник по цьогорічній кампанії декларування – брошуру «Декларування доходів громадян».

У брошурі йдеться не лише про основні випадки та способи  подання декларації у 2014 році, порядок її оформлення, декларування у режимі он-лайн, отримання податкової знижки, окремі види доходів, що не підлягають оподаткуванню, а й про додаткові сервіси, якими можна скористатися у разі необхідності, – послуги Центрів обслуговування платників, можливості веб-порталу Міндоходів, телефон «гарячої лінії» «Пульс», «Електронна митниця», «Електронний кабінет платника податків».

Платники Рубіжанської ОДПІ скористалися можливістю поспілкуватися з фахівцями ОДПІ та виконати свій консультаційний обов’язок перед державою та суспільством . В період акції подано 48 декларацій в тому числі ,7 громадян  використали право на податкову знижку . Фахівцям ОДПІ дякували за наданий сервіс.

 Один з декларантів Стульников Микола,  позитивно оцінив акцію та подякував за брошуру ,яка допомогла йому заповнити декларацію самостійно без додаткової допомоги фахівців .


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1239
візитів всього: 599450