Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Участь у форумі муніципальних відділів підтримки проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку»

На цьому щорічному форумі наше місто представляли муніципальний координатор, начальник відділу місцевих ініціатив Ірина Божич та головний спеціаліст цього ж відділу Аліна Адамчук. У ході пленарного засідання конференції обговорювалася стратегія розвитку діяльності ПРООН/МПВСР у 2010 році, а під час обміну кращими практиками міст-парнерів Ірина Божич мала нагоду презентувати досвід впливу територіальної громади міста Рубіжне на вирішення питань місцевого значення.

В своїй доповіді-презентації вона зазначила, що після того, як завдяки підтримці МПВСР/ПРООН в місті відбулися тренінги, навчальні семінари, оглядові візити та інші види діяльності по розбудові інституційного потенціалу громади кількість неприбуткових, недержавних організацій зросла до 86. І якщо в 2007 році 32% громадських організацій своєю головною метою визначили захист інтересів членів своєї організації, то в 2010 році на 8% зросла кількість громадських формувань, чия діяльність спрямована на місцевий розвиток. За період співпраці з Муніципальною програмою врядування та сталого розвитку громада міста Рубіжне крім Статуту територіальної громади отримала нові інструменти впливу на місцевий розвиток:

• Угоду про співпрацю між виконавчим комітетом Рубіжанської міської ради та громадськими організаціями міста;
• Щорічні форуми громадських організацій міста;
• Щорічні конкурси громадських ініціатив;
• Соціальні контракти на співпрацю по реалізації громадських ініціатив.

На завершення свого виступу Ірина Божич розповіла історії успіху громадської ради при міському голові та громадської організації школи № 1 «Розвиток». До речі, історії успіху цих організацій громадянського суспільства війшли до всеукраїнського видання «Історії успіху. До кращого життя – власними силами. Досвід українських міст», яке було створено Муніципальною програмою врядування та сталого розвитку ПРООН. З цією публікацією можна ознайомитися у відділі місцевих ініціатив Рубіжанської міської ради.

Презентація досвіду впливу територіальної громади міста Рубіжне на вирішення питань місцевого значення


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 5
візитів сьогодні: 18680
візитів всього: 607305