Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Вчасно подайте декларацію!

 

На зустрічі з громадянами начальник Рубіжанської ОДПІ ГУ Міндоходів у Луганській області Володимир Прокопенко зазначив: ”Добігає до кінця деклараційна кампанія 2014 року й територіальні органи Міндоходів працюють у подовженому режимі робочого часу для прийняття кожного громадянина, який ще не встиг задекларувати свої доходи.

До 1 травня 2014 року декларацію про майновий стан та доходи в обов'язковому порядку необхідно надавати тим, хто отримував протягом минулого  року доходи від осіб, які не є податковими агентами (тобто осіб, які не утримували податок), іноземні доходи, доходи від здійснення операцій з інвестиційними активами,  надання майна в оренду фізичним особам, отримання спадщини або подарунків, інші доходи, які не були оподатковані протягом року за  місцем  їх виплати, а також дохід у вигляді заробітної плати чи суми винагород від декількох податкових агентів і при цьому  загальна сума доходу перевищила 120 розмірів мінімальної заробітної плати (137 тис. 640 грн.).

Для правильного заповнення декларації про майновий стан та доходи за 2013 рік, Ви можете особисто або через законного представника за дорученням звернутись до територіального органу Міндоходів за своєю податковою адресою (місцем проживання) з відповідною заявою та отримати відомості про свої доходи за 2013 рік із Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Наприкінці зустрічі Володимир Прокопенко звернувся до учасників заходу з закликом:„Шановні громадяни,  вчасно декларуйте свої доходи! Часу залишилося зовсім мало! Виконайти свій конституційний обов’язок перед державою” 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1288
візитів всього: 599657