Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Платники Рубіжанської ОДПІ за 2 місяця 2014 року сплатили за землю 3,2 млн. грн.

 

За повідомленням начальника Рубіжанської ОДПІ ГУ Міндоходів у Луганській області Володимир Прокопенко станом на 01.03.2013 від платників надійшло 3,2 млн. грн. плати за землю, у тому числі 2,9 млн. грн. від  юридичних осіб та 0,3 млн. грн. від фізичних.

Всього  в Рубіжанський ОДПІ ГУ Міндоходів у Луганській області зареєстровано 48759 платників  земельного податку ,з них   349 юридичних осіб та 48410 фізичних осіб, в том числі 452 СПД- фізичних осіб. 

Далі начальник ОДПІ нагадав власникам земельних ділянок – фізичні особи сплачують земельний податок та орендну плату за землю протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (п.287.5 ст. 287 Податкового кодексу України - надалі ПКУ), а юридичні особи та фізичні особи-підприємці – щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця. 

При цьому, від сплати земельного податку звільняються пенсіонери за віком, інваліди першої та другої груп, ветерани війни, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років (ст. 281 ПКУ). Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм, передбачених законодавством.

Для отримання пільги громадянин - власник земельної ділянки має подати до органу Міндоходів за її місцезнаходженням заяву та документи, які посвідчують його право на пільгу.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1240
візитів всього: 599655