Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Підприємцям міста!Інформація про навчання у рамках Програми „Українська ініціатива”

 

Сучасна українська економіка вимагає перетворень у структурах і процесах управління. Такі перетворення не можливі без залучення енергійних і добре підготовлених спеціалістів. З огляду на можливість проблеми професійної підготовки управлінських кадрів для українських підприємств та організацій в Луганській області, як і в Україні в цілому, реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» (далі – Програма).

Регіональною робочою групою Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва продовжено до 05.04.2014  черговий набір претендентів на навчання за Програмою у 2014 році на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

За результатами навчання випускники отримають диплом спеціаліста про вищу освіту державного зразка за напрямом „Менеджмент” та спеціальністю „Менеджмент організацій і адміністрування” і матимуть змогу пройти стажування на підприємствах Німеччини.

Перепідготовка спеціалістів фінансується за рахунок державного бюджету, так і власних коштів, або коштів підприємств, які направляють спеціаліста на навчання. Орієнтована вартість навчання складає 5,500 тис.грн (за 10 місяців – весь курс очно-заочної форми навчання).

Учасниками Програми можуть бути підприємства та організації будь-якого профілю та форми власності, які направляють для перепідготовки своїх спеціалістів, а також підприємці.

Програмою не передбачена перепідготовка державних службовців, керівників закладів освіти, наукових і медичних закладів, а також закордонних фірм і підприємців, що не зареєстровані в Україні як юридичні особи.

Для участі у конкурсному відборі на навчання учасники Програми повинні мати:

- закінчену вищу освіту (не економічну);

- досвід роботи на управлінських посадах більше 1 року;

- відповідати віковим критеріям (до 40 років).

Термін прийому документів – до 05.04.2014.

В разі зацікавленості,  просимо вас звертатися в управління економіки Рубіжанської міської ради  до 01.04.2014 за телефоном 6-20-07.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 5
візитів сьогодні: 6562
візитів всього: 545200