Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
До 200-річчю з дня народження Шевченка в бібліотеці відбулася музично-поетична акварель «Співець душі народної»

 

9 березня 2014 року український народ відзначатиме 200 років з дня народження Т.Г.Шевченка. Шевченко залишив нам свої неоціненні духовні надбання — твори і світлу добру пам’ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру.

До цієї дати співробітники централізованої  бібліотечної системи підготували низку заходів, один з яких відбувся 26 лютого у СШ №1 за підтримки завідуючої бібліотекою-філією №1 Музиченко Я.А.

Розповідь бібліотекарів супроводжувала відео-презентація про життя і творчість поета і художника, учні  Шолубко Артур, Реука Микита та Стрельцов Максим читали його твори. Окрасою свята став виступ Бравікова Антона та Чеботар Євгена, які виконали пісні на вірші Шевченка.

Вшановуючи пам’ять великого Кобзаря, свої вірші прочитали Криворучко Аліна (6 кл.) та Ішкова Аліна (5 кл.) – призери міського конкурсу-фестивалю, присвяченого ювілею Шевченка.

Наприкінці заходу представник адміністрації школи вручила грамоти лауреатам і призерам конкурсу, а також подякувала бібліотекарям за чудову організацію та проведення свята.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 13
візитів сьогодні: 3488
візитів всього: 585840