Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 20.02.2014 по 27.02.2014

За період з 20.02.2014 по 27.02.2014 до Рубіжанської міської ради надійшло 36 усних та письмових звернення громадян, у тому числі 1 – на особистому прийомі у заступника міського голови Подхватіліна П.А., 2 – на  особистому прийомі у заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.
Серед отриманих звернень: 1 – від учасника ВВВ, 4 – від ветеранів праці, 3 – від одиноких матерів, 6 - від пенсіонерів,  5 – від «дітей війни», 4 – від інвалідів 1 гр., 1 – від інваліда 2 гр., 5 – колективних.
З урядової телефонної «гарячої лінії» зареєстровано 4 звернення.
Із загальної кількості звернень 28 розглянуто секретарем міської ради Хоменком О.В.,  2 – заступником міського голови Подхватіліним П.А., 5 – заступником міського голови Сидоренковою Л.Р., 1 – заступником міського голови Тарабановським М.М.
Найбільша частина звернень надійшла з соціальних питань, а саме: надання матеріальної допомоги для лікування та отримання соціальних виплат, пенсійні. Таких звернень зареєстровано 17.
Мешканців міста також турбували питання оплати за комунальні послуги, освітлення вулиць, ремонту квартир, виплати заборгованості по заробітній платі, надання житла, захисту прав споживачів.
Всі питання були розглянуті та надано відповідні доручення.
За цей період вирішені позитивно звернення гр. Рикової Н.А. про призначення державної соціальної допомоги як малозабезпеченій сім’ї, учасника війни Бойкова В.І. про допомогу у складанні позовної заяви, пенсіонера Нєкрасова О.В. про прибирання зрізаних гілок дерев на вулиці.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1483
візитів всього: 545176