Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 13.02.2014 по 20.02.2014

За період з 13.02.2014 по 20.02.2014 до Рубіжанської міської ради надійшло 32 усних та письмових звернення громадян, у тому числі 3 – на особистому прийомі у секретаря міської ради Хоменка О.В., 1 – на пряму телефонну «гарячу лінію» до заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.
У зверненнях порушено 33 питання.
Серед отриманих звернень: 1 – від інваліда ВВВ, 1 – від учасника ВВВ, 3 – від ветеранів праці, 1 – від одинокої матері, 2 - від пенсіонерів,  1 – від «дитини війни», 2 – від інвалідів 1 гр., 1 – від інваліда 2 гр., 1 – від учасника ЛА на ЧАЄС.
З урядової телефонної «гарячої лінії» зареєстровано 3 звернення.
Із загальної кількості звернень 27 розглянуто секретарем міської ради Хоменком О.В.,  2 – заступником міського голови Подхватіліним П.А., 2 – заступником міського голови Сидоренковою Л.Р., 1 – заступником міського голови Тарабановським М.М.
Найбільша частина звернень надійшла з соціальних питань, а саме: надання матеріальної допомоги для лікування та отримання соціальних виплат, субсидій. Таких звернень зареєстровано 13.
Мешканців міста також турбували питання поліпшення житлових умов, ремонту покрівлі, ремонту доріг, ремонту під’їздів, оплати за комунальні послуги, виплати заборгованості по заробітній платі.
Всі питання були розглянуті та надано відповідні доручення.
За цей період вирішені позитивно звернення пенсіонерки Волкової Н.В. щодо відновлення холодного водопостачання у домі та пенсіонера Булавенка А.М. щодо отримання в роздруківці по комунальним послугам даних про його місячне нарахування за послуги ліфта.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 2877
візитів всього: 545285