Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рубіжанська ОДПІ плідно працює з інвесторами

 

Про це на засіданні «круглого столу» з представниками підприємств з іноземними інвестиціями заявив начальник Рубіжанської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Луганській області

За його словами, незважаючи на те, що основним показником ефективності роботи податкової є наповнення бюджету, сьогодні відомство не прагне будь-якими засобами забезпечити виконання кількісних показників та продовжує курс становлення як сервісна служба .

 «Ми проводимо дуже глибоку і професійну роботу, яка дозволяє уникнути фіскального тиску вже на початку планування, – підкреслив Володимир Прокопенко . – А для бізнесу це гарантія того, що податкова політика сьогодні зрозуміла і передбачувана».

 «Підприємства з іноземними інвестиціями відіграють важливу роль у соціально-економічному розвитку регіону. На них створено більше  робочих місць, – розповів Володимир Прокопенко. При цьому мова йде не про фіскальний супровід, акцентував увагу учасників «круглого столу» керівник податкового відомства, а про рівень обслуговування.

Він зазначив, що в основу роботи Міністерста та Рубіжанської ОДПІ  покладено принцип надання якісних послуг бізнесу.

«У цьому контексті в нашому регіоні м. Рубіжне, Кремінський район  працює 2 Центра обслуговування, – сказав начальник ОДПІ , – впроваджені електронна звітність та безкоштовні електронні ключі цифрового підпису».

Володимир Прокопенко поінформував учасників зустрічі про те, що Міністерство доходів і зборів України впровадило в дослідну експлуатацію доопрацьовану програму «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності». Завдяки цій програмі у платників з'явилася можливість формувати звітність до статистики, Міндоходів, а також накладання електронного цифрового підпису та шифрування електронних документів.

За словами начальника , у програму внесено зміни,  які дозволяють формувати звітність з єдиного соціального внеску та договір про визнання електронних документів в електронному вигляді.

Ці зміни внесено на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 року №809-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції створення та функціонування автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності».

Володимир Миколайович також зазначив, що завантажити та скористатися програмою можна на сайті Міндоходів України за адресою: Головна> Електронна звітність> Платникам податків про електронну звітність> Програмне забезпечення> Дослідна експлуатація. «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності».

Володимир Прокопенко  підкреслив, що міндоходівцям важливо, аби їх клієнтам-платникам було зручно і легко вести бізнес. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1164
візитів всього: 599441