Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
У січні платники Креміського району перерахували понад 4,3 млн. грн. єдиного соціального внеску

 

Всього за січень ц.р. суб’єктами господарювання Кремінського  району  сплачено 4,3 млн. грн. єдиного соціального внеску. Загалом з 1 жовтня 2013 року - часу адміністрування цього внеску органами Міндоходів України, сплачено 4,3 млн. гривень.

Фахівцями інспекції організовано роз‘яснювальну роботу щодо забезпечення надання звітності та стабільної сплати ЄСВ. Крім цього, платникам запропоновано безкоштовні електронні ключі та програмне забезпечення для подання звітності он-лайн. Як повідомив начальник Рубіжанської ОДПІ ГУ Мін доходів у Луганській області Володимир Прокопенко ,  на облік взято майже  1027    платників, з них 90 відсотків поданої звітності з ЄСВ надійшло в електронному вигляді.

Нагадуємо, якщо фізична особа-підприємець у звітному періоді змінює місцезнаходження,  місце реєстрації, або місце проживання (поза межами територіального обслуговування органу доходів і зборів, в якому він перебував на обліку), звіт за цей звітний період (з першого до останнього календарного числа звітного періоду) подається до органу доходів і зборів за новим місцем взяття на облік. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1477
візитів всього: 599706