Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Представники нашого міста взяли участь у засіданні Національного форуму міст-партнерів Муніципальної програми врядування та сталого розвитку

11-12 грудня в с. Гута Івано-Франківської області проведено щорічне засідання Національного форуму міст-партнерів Муніципальної програми врядування та сталого розвитку, що впроваджується ПРООН, за участі більше 60 представників міських рад, державних посадовців, науковців та донорських організацій.

 

Головною метою форуму була розбудова потенціалу керівників органів місцевого самоврядування шляхом обміну найкращими практиками, сприяння міжміській співпраці для місцевого сталого розвитку та лобіювання нагальних змін для забезпечення більш сприятливого середовища для ширшого залучення громад до прийняття рішень на місцевому рівні.

На форумі наше місто представляли міський голова Анатолій Бусєнков та муніціпальний координатор ПРООН в м.Рубіжне Ірина Божич.

 

Протокол та виснавки річного засідання Національного форуму міст-партнерів Муніципальної програми врядування та сталого розвитку


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 5
візитів сьогодні: 18690
візитів всього: 607306