Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Надходження від податку на доходи фізичних осіб в м. Рубіжне збільшились на 3,5 млн. гривень

 

Загалом, за минулий рік, місцева скарбниця поповнилась від податку на доходи з фізичних осіб на 74,6 млн. гривень. Саме така сума надійшла від рубіжанських  платників, - розповів начальник Рубіжанської ОДПІ ГУ Міндоходів у Луганській області Володимир Прокопенко . У порівнянні з 2012 роком, сума надходжень збільшилась на 5%, що складає 3,5 млн. гривень.

Як зазначив посадовець, такого результату досягнуто передусім завдяки вдосконаленню процесу адміністрування податків і зборів, введенню новихелектронних сервісів та покращення якості обслуговування суб’єктів господарювання.

Водночас, Володимир Прокопенко  підкреслив, що ріст надходжень податку на доходи фізичних осіб зумовлений також підвищенням у платників рівня культури сплати податків.

За його словами, одним із наглядних показників високої свідомості громадян щодо важливості та необхідності своєчасної сплати податків є деклараційна компанія.

Нагадаємо, що  Кампанія декларування громадянами своїх доходів та майнових прав проходить з 01.01.14 по 01.05.14. Громадянин зобов’язаний подати  податкову декларацію,  якщо протягом звітного 2013 року, зокрема, отримував:

- доходи від особи, яка не є податковим агентом, тобто від нерезидента або фізичної особи, яка не має статусу суб’єкта підприємницької діяльності або не є особою, яка здійснює незалежну професійну діяльність;

-  доходи, які нараховувалися (виплачувалися, надавалися) платнику податку двома або більше податковими агентами у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2013 році – 137640 грн.);

- іноземні доходи, тощо.

Слід відмітити, що в минулому році декларації про свої доходи  надали 516 громадян, а місцеві бюджети отримали 735,1 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1245
візитів всього: 599657