Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 12.12.2013 по 19.12.2013

За період з 12.12.2013 по 19.12.2013 до Рубіжанської міської ради надійшло 18 усних та письмових звернення громадян, у тому числі на особистому прийомі у заступника міського голови Подхватіліна П.А. – 4.
У зверненнях порушено 22 питання.
Серед отриманих звернень: 2 – від учасників ВВВ, 5 – від пенсіонерів,  7 – від «дітей війни», 2 – від інвалідів 1 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 1 – повторне, 2 – колективних.
З урядової телефонної «гарячої лінії» зареєстровано 5 звернень, з телефонної «гарячої лінії» губернатора області – 1.
Серед отриманих звернень 10 розглянуто секретарем міської ради Хоменком О.В.,  6 – заступником міського голови Подхватіліним П.А., 2 – керуючим справами виконавчого комітету Чоломбитько Т.О.
Більшість мешканців міста за звітний період звернулось з соціальних питань, а саме: надання матеріальної допомоги, надання пільг, отримання телетюнера, визначення соціального статусу. Таких звернень зареєстровано 8.
Мешканців міста також турбували питання ремонту опалення у квартирах, освітлення вулиць, благоустрою доріг, охорони здоров’я, житлові, захисту прав споживачів.
Всі питання було розглянуто та надано відповідні доручення.
За цей період вирішено позитивно звернення гр. Бородавки К.А. щодо ремонту дороги, гр. Миткевича Г.В. щодо повторного отримання ордеру на житлову площу, гр. Вишневської Н.В. щодо отримання архівної довідки про заробітну плату, гр. Дроздової В.В. щодо наладки системи опалення у квартирі.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 18
візитів сьогодні: 1470
візитів всього: 593493