Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 05.12.2013 по 12.12.2013

За період з 05.12.2013 по 12.12.2013 до Рубіжанської міської ради надійшло 22 усних та письмових звернення громадян, у тому числі на телефонну «гарячу лінію» до заступника міського голови Подхватіліна П.А. – 3.
У зверненнях порушено 27 питань.
Серед отриманих звернень: 6 – від пенсіонерів,  3 – від «дітей війни», 8 – від ветеранів праці, 2 – від інвалідів 1 гр., 2 – від інвалідів 3 гр., 5 – повторних, 4 – колективних.
З урядової телефонної «гарячої лінії» зареєстровано 1 звернення, з телефонної «гарячої лінії» губернатора області – 1.
Серед отриманих звернень 14 розглянуто секретарем міської ради Хоменком О.В.,  5 – заступником міського голови Подхватіліним П.А., 2 - заступником міського голови Сидоренковою Л.Р., 1 – керуючим справами виконавчого комітету Чоломбитько Т.О.
Більшість мешканців міста за звітний період звернулось з  комунальних питань, а саме: ремонту опалення в квартирах, ремонту покрівель,  освітлення вулиць, ремонту каналізації, вивозу сміття, ремонту доріг, оплати за комунальні послуги, ремонту автобусних зупинок. Таких звернень зареєстровано 15.
Мешканців міста також турбували питання відкриття кабінетів лікарів у південної частині міста, надання матеріальної допомоги, захисту прав споживачів, отримання архівної довідки про заробітну плату.
Всі питання було розглянуто та надано відповідні доручення.
За цей період вирішено позитивно звернення гр. Чіпчікової В.М. щодо виконання робіт з очищення від сміття та накриванні кришкою колодязя, розташованого на водопровідних мережах в районі житлового будинку.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 2982
візитів всього: 545249