Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 28.11.2013 по 05.12.2013

За період з 28.11.2013 по 05.12.2013 до Рубіжанської міської ради надійшло 22 усних та письмових звернення громадян, у тому числі на особистому прийомі у заступника міського голови Подхватіліна П.А. – 2.
У зверненнях порушено 35 питань.
Серед отриманих звернень: 1 – від учасника ВВВ, 2 – від пенсіонерів,  5 – від «дітей війни», 1 – від ветерана праці, 2 – від інвалідів 1 гр., 2 – від інвалідів 3 гр., 5 – повторних, 4 – колективних.
З урядової телефонної «гарячої лінії» зареєстровано 6 звернень, з телефонної «гарячої лінії» губернатора області – 2.
Серед отриманих звернень 17 розглянуто секретарем міської ради Хоменком О.В.,  5 – заступником міського голови Подхватіліним П.А.
Більшість мешканців міста за звітний період звернулось з  комунальних питань, а саме: ремонту опалення в квартирах, ремонту покрівель, ремонту ліфтів,  освітлення вулиць, ремонту каналізації, благоустрою території, оплати за комунальні послуги, ремонту під’їздів Таких звернень зареєстровано 18.
Мешканців міста також турбували питання вирішення конфліктів щодо межі земельної ділянки, отримання ордеру на квартиру, отримання пособій, субсидій, надання матеріальної допомоги, отримання телевізійного тюнера, пільгової перевозки пасажирів, захисту прав споживачів, законності та охорони правопорядку.
Всі питання було розглянуто та надано відповідні доручення.

За цей період вирішено позитивно питання гр. Тарасової Г.М. щодо ліквідації несанкціонованого звалища сміття.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 8
візитів сьогодні: 2246
візитів всього: 545157