Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Адміністратора єдиного соціального внеску змінено

 

Днями  у Рубіжанській  ОДПІ Головного управління Міндоходів у Луганськый області відбулося засідання « круглого столу» за участю керівництва ОДПІ та представників бізнесу , на якому обговорювали зміну адміністратора єдиного соціального внеску.

Метою цієї зустрічі стало проведення діалогу з платниками єдиного внеску, які перейшли на облік до Рубіжанської ОДПІ, та як результат - створення сприятливих умов для переорієнтації у зв’язку зі зміною адміністратора.

В ході зустрічі  начальник Рубіжанської  ОДПІ Володимир Прокопенко відмітив: «Процес переходу було організовано таким чином, щоб платники не відчували незручностей від зміни адміністратора та зазначив, що податкова інспекція і надалі створюватиме сприятливі умови для успішного адміністрування єдиного внеску, враховуючи зауваження та побажання присутніх.

Підприємці, в свою чергу, відмітили сприятливу для змін організаційну підготовку. Допомогу щодо заповнення та подачі звітності з єдиного внеску, консультанти-модератори податкової надають у режимі подовженого робочого часу – з 8.00 до 20.00 години.

Також в ході зустрічі обговорювали питання електронної форми звітування. Як відмітили, платники позитивно сприймають інновації - активно користуються електронними сервісами, які пропонує Рубіжанська  ОДПІ. Про це свідчить зростання частки звітності, поданої в електронному вигляді. На сьогодні ця частка складає – 88%.

«Електронна форма звітності – це зручно і платникам, і працівникам Міндоходів» ,наголосив Володимир Прокопенко.

«Тому - підкреслив начальник ,- фахівці Рубіжанської ОДПІ створюють сприятливі умови для повного переведення адміністрування єдиного соціального внеску на електронні системи сплати та звітування.».


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1246
візитів всього: 599657