Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 14.11.2013 по 21.11.2013

За період з 14.11.2013 по 21.11.2013 до Рубіжанської міської ради надійшло 33 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у секретаря міської ради Хоменка О.В. – 3, на телефонну «гарячу лінію» до заступника міського голови Подхватіліна П.А. – 1, на телефонну «гарячу лінію» до заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. – 1.
У зверненнях порушено 36 питань.
Серед отриманих звернень: 1 – від інваліда війни, 2 – від учасників ВВВ, 1 – від ветерана праці, 6 – від пенсіонерів,  5 – від «дітей війни», 1 – від інваліда 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 3 – від одинокої матері., з урядової телефонної  «гарячої лінії» зареєстровано 3 звернення, з телефонної «гарячої лінії» губернатора області – 4.
Серед отриманих звернень 19 розглянуто секретарем міської ради Хоменком О.В.,  2 – заступником міського голови Подхватіліним П.А., 12 – заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.
Більшість мешканців міста за звітний період звернулось з  соціальних питань, а саме: отримання соціальних виплат, субсидій, надання матеріальної допомоги, перерахунку пенсії Таких звернень зареєстровано 15.
Мешканців міста також турбували питання відлову безпритульних тварин (собак), ремонту покрівель, ремонту доріг, відновлення газопостачання у квартирі, санітарного стану квартир, вирішення трудових спорів, відкриття аптеки у районі колишнього заводу будівельних матеріалів, захисту прав споживачів, незгоди з діями медичного персоналу, архітектури.
Всі питання було розглянуто та надано відповідні доручення.
За цей період позитивно вирішено питання інваліда ВВВ Донченко А.П. щодо початку ремонтних робіт у квартирі.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 2731
візитів всього: 545293