Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 07.11.2013 по 14.11.2013

За період з 07.11.2013 по 14.11.2013 до Рубіжанської міської ради надійшло 29 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у заступника міського голови Подхватіліна П.А. – 1, у заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. – 3.
У зверненнях порушено 31 питання.
Серед отриманих звернень: 1 – від учасника бойових дій, 1 – від ветерана праці, 7 – від пенсіонерів,  4 – від «дітей війни», 1 – від інваліда 1 гр., 1 – від інваліда 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 1 – від одинокої матері.
З урядової телефонної «гарячої лінії» зареєстровано 7 звернень, з телефонної «гарячої лінії» губернатора області – 6.
Серед отриманих звернень 14 розглянуто секретарем міської ради Хоменком О.В.,  4 – заступником міського голови Подхватіліним П.А., 9 – заступником міського голови Сидоренковою Л.Р., 2 - заступником міського голови Дівенком В.Б.
Більшість мешканців міста за звітний період звернулось з  соціальних питань, а саме: отримання соціальних виплат, субсидій, надання матеріальної допомоги. Таких звернень зареєстровано 11.
Мешканців міста також турбували питання зв’язку, відлову безпритульних тварин (собак), освітлення вулиць, ремонту квартир, оренди земельної ділянки, знесення незаконної прибудови, позбавлення батьківських прав, виплати заборгованості по заробітній платі та відновлення на робочому місці, відкриття аптеки і пошти у районі колишнього силікатного заводу, присвоєння звання «Мати-героїня».
Всі питання було розглянуто та надано відповідні доручення.
За цей період позитивно вирішені питання гр. Курінної С.М. щодо ремонту козирку під’їзда та гр. Троценка С.М. щодо надання службового житла.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 2125
візитів всього: 592272