Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
За 10 місяців Центрами обслуговування платників Рубіжанської ОДПІ надано понад 68 тисяч послуг

 

Консультативні послуги надають  Центри обслуговування платників Рубіжанської  ОДПІ.

За словами начальника Рубіжанської ОДПІ ГУ Мін доходів у Луганській області Володимира Прокопенко  протягом десяти  місяців поточного року в Центрах обслуговування платників Рубіжанської  ОДПІ ГУ Міндоходів у Луганській області  надано 68074 послуг, в тому  9512  консультацій платникам щодо роз’яснення норм податкового та митного законодавства, правильності та своєчасності подання звітності та адміністрування платежів. Впродовж відповідного періоду у Центрах обслуговування платників прийнято та зареєстровано 51554 податкових декларацій та звітів, надано 7008 адміністративних послуг.

"З моменту створення Центрів скарг щодо роботи Центрів від платників не надходило, як показує анкетування платники відмічають підвищення якості обслуговування ,за результатами опитування в жовтні позитивно оцінили роботу центрів 93,1 % респондентів". - підкреслив начальник інспекції .

Володимир Прокопенко нагадав ,що з перелік безоплатних адміністративних послуг, що надаються Міністерством доходів і зборів України та територіальними органами( в тому числі Рубіжанської ОДПІ )  затверджено наказом Міндоходів від 14.06.13 № 161. Ознайомитись з порядком надання адміністративних послуг та інформаційними картками, в яких міститься вичерпна інформація про порядок та терміни отримання цих послуг, можна на офіційному порталі Міністерства доходів і зборів України http://minrd.gov.ua/diyalnist-/katalog-poslug/або безпосередньо в Центрах обслуговування платників податків.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1240
візитів всього: 599655