Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Платники єдиного податку Рубіжанської ОДПІ до місцевих бюджетів сплатили на 1,92 млн. грн. більше єдиного податку, ніж торік

 

Про це повідомив начальник Рубіжанської ОДПІ ГУ мін доходів у Луганській області . „Всього з початку поточного року платниками Рубіжанської ОДПІ  до місцевих бюджетів м. Рубіжне та Кремінського району  сплачено 7,21 млн. грн. єдиного податку. При цьому 82,3% із загальної суми надходжень з єдиного податку надійшло від фізичних осіб - підприємців. Всього в регіоні  сплачують єдиний податок майже 3149 суб‘єктів господарювання, в тому числі 2975 – фізичних осіб – підприємців та 174 юридичних осіб, - зазначив  начальник інспекції.

Володимир Прокопенко підкреслив : "Найчастіше платники обирають ІІ групу єдиного податку, яка є найбільш зручною для них. Так, підприємці цієї групи з 2013 року мають можливість подавати звітність раз на рік, а не щоквартально та сплачувати фіксовану ставку податку, яка не змінюється протягом року".

"Постійно розвиваються можливості електронної звітності і програмних продуктів та сервісів, які стали доступними завдяки безкоштовним сертифікованим електронним ключам. Сприяння розвитку малого і середнього підприємництва та покращення їх сервісного обслуговування сьогодні є одним із стратегічних напрямів роботи органів Мін доходів", - наголосив керівник ОДПІ.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1291
візитів всього: 599657