Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 31.10.2013 по 07.11.2013

За період з 31.10.2013 по 07.11.2013 до Рубіжанської міської ради надійшло 18 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у секретаря міської ради Хоменка О.В. – 4.
У зверненнях порушено 20 питань.
Серед отриманих звернень: 2 – від інвалідів війни, 3 – від ветеранів праці, 7 – від пенсіонерів,  2 – від «дітей війни», 1 – від інваліда 2 гр., 4 – колективних.
З урядової телефонної «гарячої лінії» зареєстровано 3 звернення, з телефонної «гарячої лінії» губернатора області – 1.
Серед отриманих звернень 10 розглянуто секретарем міської ради Хоменком О.В.,  3 – заступником міського голови Подхватіліним П.А., 5 – заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.
Більшість мешканців міста за звітний період звернулось з комунальних питань, а саме: ремонту опалення у квартирах, ремонту каналізації, вивозу сміття, відлову безпритульних тварин (собак), встановлення знаків, що забороняють проїзд вантажного і автомобільного транспорту у двір, освітлення вулиць, бездіяльності службових осіб комунальної сфери. Таких звернень зареєстровано 11.
Мешканців міста також турбували питання надання пільг, перерахунку пенсії, надання матеріальної допомоги, позбавлення батьківських прав, праці та заробітної плати.
Всі питання було розглянуто та надано відповідні доручення.
За цей період позитивно вирішено питання гр. Назарько М.А. щодо відновлення опалення в квартирі.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 2031
візитів всього: 545128