Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
На порядку денному: брифінг в податковій на тему "Актуальні питання адміністрування єдиного соціального внеску"

 

На початку тижня відбувся брифінг в Рубіжанській ОДПІ  ГУ Міндоходів у Луганській області  за участі  начальника Рубіжанської ОДПІ ДПІ для представників ЗМІ, а саме  Телерадіокомпанія "Рубжне (ТРК „ Рубіжне", "Рубіжанське радіо", "Кремінське радіо". газета "Софія", газета "Рубіжанські новини". Нагальною темою  для інформування платників податків на цей раз стала: «"Актуальні питання адміністрування єдиного соціального внеску "».

Володимир Миколайович  розпочав зустріч з інформацією про те, що з метою забезпечення якісного обслуговування платників податків були створені Центри обслуговування платників податків. Фахівці які працюють у  ЦОППах  докладають максимум зусиль аби сьогодні платник податків витрачав мінімум часу на спілкування з інспектором і максимум – на головну діяльність.

Як відомо з 1 жовтня 2013 року Міністерство доходів і зборів розпочало адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а саме: наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 №458 затверджено Порядок обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників.

Зокрема, взяття на облік платників єдиного внеску здійснюється органом доходів і зборів за місцезнаходженням або місцем проживання на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих держреєстратором. Отримані відомості надсилаються до Фонду соціального страхування від нещасних випадків для віднесення юридичної чи фізичної особи до класу професійного ризику виробництва. По його отриманні вносяться відповідні відомості до реєстру страхувальників. Датою взяття на облік вважається дата внесення платника до реєстру страхувальників.

Начальника Рубіжанської  ОДПІ  ГУ Міндоходів у Луганській області  звернув особливу увагу присутніх на те, що з метою забезпечення сприятливих умов подання звітності платниками, які звітують в електронному вигляді, Міністерство доходів і зборів України надало перелік безкоштовних програмних забезпечень, а саме програмне забезпечення для формування, підписання та подання звітності «М.Е.Dос» http://me-doc.com.ua; АРМ «Єдиний внесок» (тільки для формування звітності) http://www.pfu.gov.ua; підписання звітності сформованої засобами АРМу «Єдиний внесок» можливо в ПО «М.Е.Dос» http://me-doc.com.ua, програмне забезпечення для формування та подання звітності «іFin Zvit» http://zvit.ifin.ua. Скориставшись цими on-line сервісами, платники єдиного соціального внеску при формуванні та підписанні звітності можуть використовувати безкоштовні ключі, видані Акредитованим центром сертифікації ключів.

Такий підпис надається безкоштовно сектором реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у Луганській області   за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Енергетиків,72 1-й поверх , каб.102 тел.: (06452)40269 . Тим, хто має бажання звітувати «електронкою» детальну інформацію щодо переліку необхідних бланків документів для отримання безкоштовних ключів, зразків їх заповнення можна переглянути на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД http://www.acskidd.gov.ua. Контактні телефони Рубіжанської  ОДПІ( 06453)63159

"Платникам, які звітують в електронний спосіб, завчасно надаються додаткові електронні сервіси, а саме, їх інформується про наявні розбіжності Єдиного реєстру податкових накладних; про наявність податкового боргу; про результати перевірки податкової звітності та про підстави віднесення до певної категорії ризику".

Для електронного звітування платнику податків необхідно укласти договір з податковою інспекцією та отримати електронний цифровий підпис. Такий підпис надається безкоштовно сектором реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у Луганській області  за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Енергетиків,72 1-й поверх, каб.102 тел.: (06452)40269. Тим, хто має бажання звітувати «електронкою» детальну інформацію щодо переліку необхідних бланків документів для отримання безкоштовних ключів, зразків їх заповнення можна переглянути на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД http://www.acskidd.gov.ua. Контактні телефони Рубіжанської  ОДПІ( 06453)63159

Володимир Миколайович нагадав ,що для зручності платників   Сєвєродонецьким сектором реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у Луганській області практикуються в’їздні прийоми для оформлення безкоштовних ключів за місцем мешкання в Рубіжанський ОДПІ (м. Рубіжне) та Кремінському виділені ( м. Кремінна).


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1472
візитів всього: 599705