Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
У Міндоходів розроблено електронні формати документів звітності з єдиного внеску

 

Для підготовки платників податків до подання звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування в електронному вигляді Міндоходів розроблено електронні формати (архів форматів) документів звітності з ЄСВ повідомили у Рубіжанській ОДПІ Головного управління Міндоходів у Луганській області .

Розробку документів здійснено у зв’язку з набранням чинності Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи" від 4 липня 2013 року. 

Також розроблено довідник відповідності кодів органів Міндоходів та кодів органів Пенсійного фонду для використання розробниками програмного забезпечення при формуванні xml-файлів (довідник).

Ознайомитися з електронними форматами та довідником можна на веб-порталі Міністерства http://minrd.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro-ele/povidomlennya-platnikam-pod/112281.html. 

Начальника відділу  ІТ та обліку платників  Ігор Ігнатьєв  нагадав, що при поданні звітності в електронному вигляді потрібно користуватися цифровим підписом. Отримати посилені сертифікати відкритих ключів можна безкоштовно в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів. Для зручності  Рубіжанських та Кремінських платників всі документи здійснюються в’їздні прийоми  представниками  Сєвєродонецького сектору Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ГУ Міндоходів у Луганській області . Послугою уже скористалося понад 300 платників податків . 

 Щоб отримати  ключ електронного цифрового підпису, необхідно принести заяву на формування сертифіката разом з пакетом документів. Їх перелік  та зразки заповнення можна отримати на сайтах : http://dpa.lg.ua/key/key.htm або http://cskidd.gov.ua та безпосередньо в Центрі обслуговування платників податків Рубіжанської ОДПІ. "Формування  сертифікату проходить в реальному  часі.  Клієнт має можливість скачати його з сайту  Міндоходів і зборів   України".

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 168
переглядів: 10
візитів сьогодні: 2007
візитів всього: 599714