Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Про нові рахунки по ЄСВ йшлося під час семінару із платниками податків Рубіжанської ОДПІ

 

Нещодавно, за участю начальника Рубіжанської ОДПІ ГУ МД у Луганській області Володимира Прокопенко, відбувся семінар  з представниками малого та середнього бізнесу Рубіжанської ОДПІ.

Основною темою семінару  було питання щодо адміністрування Єдиного соціального внеску. Присутніх було ознайомлено про відкриття нових рахунків територіальних органів Міндоходів щодо сплати ЄСВ, подання звітності засобами телекомунікаційного зв'язку  малим бізнесом.

А також з іншими новацій податкового законодавства, зокрема присутніх було ознайомлено з набранням чинності збору за утилізацію транспортних засобів знятих з експлуатації, трансфертне ціноутворення тощо.

Не обішли увагою і питання стосовно легалізація найманої  праці. Володимир Прокопенко наголосив, що на сьогодні як ніколи актуальне питання підвищення розміру заробітної плати, створення нових робочих місць. Зростання виплат зарплати сприятиме збільшенню соціальної захищеності працівників підприємств, а з іншого боку – наповненню місцевих бюджетів. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1285
візитів всього: 599657