Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 12.09.2013 по 19.09.2013

За період з 12.09.2013 по 19.09.2013 до Рубіжанської міської ради надійшло 24 усних та письмових звернення громадян, у тому числі на особистому прийомі у секретаря міської ради Хоменка О.В. – 5.
У зверненнях порушено 25 питань.
Серед отриманих звернень: 1 – від інваліда ВОВ, 1 – від інваліда війни,  2 - від учасників ВОВ, 1 – від пенсіонера , 6 – від «дітей війни», 2 – від інвалідів 1 гр., 1 – від інваліда 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 3 – колективних, 1 – повторне.
З урядової телефонної «гарячої лінії» зареєстровано 4 звернення, з телефонної «гарячої лінії» губернатора області – 2.
Серед отриманих звернень 17 розглянуто секретарем міської ради Хоменком О.В., 4 - заступником міського голови Подхватіліним П.А., 3 - заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.
Більшість мешканців міста за звітний період звернулось з комунальних питань, а саме: ремонту покрівель, оплати за комунальні послуги, відлову безпритульних собак, ремонту автобусних зупинок, усунення перепаду електричної напруги у квартирі, ремонту фасаду будинку, тощо. Таких звернень зареєстровано 13.
Мешканців міста також турбували питання надання матеріальної допомоги, виплати заборгованості по заробітній платі, надання житла, вирішення проблеми неприязних стосунків у сім'ї, законності дій керівників  комунальних підприємств міста.
П’ять звернень було направлено на розгляд за належністю згідно з законодавством до керівництва Рубіжанського МВУМВС України в Луганський області та РКХЗ «Зоря».
Всі питання було розглянуто та надано відповідні доручення.
За цей період позитивно вирішено питання гр. Ринди В.В. щодо усунення підвищення допустимих значень електричної напруги в квартирі.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 9
візитів сьогодні: 2871
візитів всього: 545273