Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 05.09.2013 по 12.09.2013

За період з 05.09.2013 по 12.09.2013 до Рубіжанської міської ради надійшло 36 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на телефонну «гарячу лінію» до секретаря міської ради Хоменка О.В. – 7, на особистому прийомі у заступника міського голови Подхватіліна П.А. – 1.
У зверненнях порушено 43 питання.
Серед отриманих звернень: 1 – від інваліда війни, 1 - від учасника бойових дій, 4 – від ветеранів праці; 7 – від пенсіонерів , 3 – від «дітей війни», 3 – від інвалідів 1 гр., 2 – від інвалідів 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 1 – колективне.
З урядової телефонної «гарячої лінії» зареєстровано 3 звернення.
Серед отриманих звернень  розглянуто секретарем міської ради Хоменком О.В., 5 - заступником міського голови Подхватіліним П.А., 1 - заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.
Більшість мешканців міста за звітний період звернулось з комунальних питань, а саме: ремонту покрівель, освітлення вулиць, оплати за комунальні послуги, ремонту доріг, облаштування автобусних зупинок, перевірки димоходу, тощо. Таких звернень зареєстровано 13.
Мешканців міста також турбували питання надання матеріальної допомоги та пільг, працевлаштування, виплати заборгованості по заробітній платі, права власності на будинок та земельну ділянку, виконання рішень суду, вартості закордонного паспорту і термінів його виготовлення, відкриття кабінетів лікарів та виділення додаткового рейсу автобуса міського маршруту № 101 у південній частині міста.
Три звернення було направлено на розгляд за належністю згідно з законодавством до керівництва Сєвєродонецького ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», РКХЗ «Зоря», відділу державної виконавчої служби Рубіжанського міського управління юстиції.
Всі питання було розглянуто та надано відповідні доручення.
За цей період позитивно вирішено питання Біланенко Г.Т. щодо прибирання дерева, що впало та рівня шуму від роботи кондиціонеру магазину "Ластівка".


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1699
візитів всього: 545458