Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 22.08.2013 по 29.08.2013

За період з 22.08.2013 по 29.08.2013 до Рубіжанської міської ради надійшло 16 письмових звернень громадян.
У зверненнях порушено 18 питань.
Серед отриманих звернень: 1 - від учасника ВВВ, 2 – від ветеранів праці; 3 – від пенсіонерів , 1 – від «дитини війни», 1 – від інваліда 3 гр.
З урядової телефонної «гарячої» лінії зареєстровано 1 звернення, з телефонної «гарячої» лінії губернатора області – 2.
Із загальної кількості звернень 15 - розглянуто секретарем міської ради Хоменком О.В., 1 - заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.
Більшість мешканців міста за звітний період звернулось з соціальних питань, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування. Таких звернень зареєстровано 6.
Мешканців міста також турбували питання надання ремонту покрівель, ремонту аварійних балконів, оплати за комунальні послуги, правомірності дій керівництв комунальних підприємств міста, законності перепланування квартири, праці та торгівлі.
Два звернення було направлено на розгляд за належністю згідно з законодавством до керівництва Сєвєродонецького ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» та КП «Луганська обласна «Фармація».
Всі питання було розглянуто та надано відповідні доручення.
За цей період вирішено позитивно звернення Задіраки Т.М. щодо початку робіт по ремонту покрівлі, Кущ Н.П. щодо ремонту колектору холодного водопостачання в домі та Граніна В.П. щодо функціонування стаціонарних телефонів у ВАТ «Телерадіокомпанія ТВР». 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 10
візитів сьогодні: 2032
візитів всього: 545125