Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Про пріоритети роботи органів Міндоходів підприємцям

 

    Нещодавно у головному офісі Рубіжанської   ОДПІ Головного управління Міндоходів у Луганській області  відбувся черговий семінар для платників податків – приватних підприємців. У зустрічі взяв участь заступник  начальника Рубіжанської   ОДПІ Головного управління Міндоходів у Луганській області  Мельник Юрій Володимирович  та керівники структурних підрозділів державної податкової інспекції. 
      Головною темою порядку денного було інформування присутніх щодо місії, бачення, цілей та пріоритетів роботи органів Міндоходів України. Із гостями заходу було обговорено проблемні питання, які виникають під час здійснення господарської діяльності. Не залишилось без уваги і те, що в сучасному світі неможливо обійтись без електронного спілкування. Зокрема, зроблено акцент на безоплатній видачі  органами Міндоходів сертифікованих ключів електронного цифрового підпису. Також, всіх учасників було ознайомлено  із безліччю сервісів для платників податків, які працюють за ініціативи Міністерства доходів і зборів України. 
   Наприкінці зустрічі учасники подякували одне одному за конструктивний діалог і висловили побажання на подальшу плідну співпрацю. 

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1251
візитів всього: 599657