Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Повідомляйте про об’єкти оподаткування

 

    На зустрічі  з підприємцями начальник відділу ІТ  та ІТ та обліку платників Ігор  Михайлович Ігнатьев  нагадав  платникам податків ,що  незалежно від обраної ними системи оподаткування  вони мають повідомляти про всі об’єкти оподаткування пов’язані з його діяльністю. Це передбачено статтею 63 Податкового кодексу України. 
   Заява подається протягом 10 робочих днів після реєстрації, створення чи відкриття такого об’єкта  чи підрозділу, через які провадиться діяльність або які підлягають оподаткуванню. Повідомлення про наявність об‘єктів оподаткування подається до державної податкової інспекції за місцезнаходженням такого об‘єкта, за встановленою формою. 
   Форма звітності №20-ОПП «ПОВІДОМЛЕННЯ про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність» затверджена наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 р. №1588 «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів». 
   «Отже, - підкреслив Ігор Ігнатьєв: «Суб‘єкт господарювання який здійснював свою діяльність на території м. Рубіжне вирішить взяти в оренду магазин на території м. Кремінна  він повинен надіслати до Кремінського відділення Рубіжанської ОДПІ  повідомлення за формою №20-ОПП, в якому зазначити відомості про об‘єкт (в даному випадку магазин) у якому буде здійснюватися господарська діяльність. 

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1236
візитів всього: 599655