Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 15.08.2013 по 22.08.2013

За період з 15.08.2013 по 22.08.2013 до Рубіжанської міської ради надійшло 50 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на телефонну «гарячую» лінію до заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. – 3.
У зверненнях порушено 59 питань.
Серед отриманих звернень: 1 – від інваліда ВВВ, 3- від учасників ВВВ, 2 – від ветеранів праці; 9 – від пенсіонерів , 5 – від «дітей війни», 7 – від інвалідів 1 гр., 1 – від інваліда 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 1 – від учасника ліквідації аварії на ЧАЄС.
З урядової телефонної «гарячої» лінії зареєстровано 6 зверненнь, з телефонної «гарячої» лінії губернатора області – 3.
Із загальної кількості звернень 47 - розглянуто секретарем міської ради Хоменком О.В., 3 - заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.
Більшість мешканців міста за звітний період звернулось з комунальних питань, а саме: ремонту покрівель, ремонту доріг, забезпечення водопостачанням, відлову безпритульних тварин (собак), ремонту опалення у квартирах, ремонту ліфтів, освітлення вулиць, оплати комунальних послуг та тарифів, проведення капітального ремонту дома, ремонту під’їздів. Таких звернень зареєстровано 23.
Мешканців міста також турбували питання надання матеріальної допомоги, пільгової перевозки пасажирів, зміни графіку руху міських автобусів, права власності на житло, проведення культурно-масових заходів для ветеранів, забезпечення пільговими медикаментами, архітектури.
Вісім звернень було направлено на розгляд за належністю згідно з законодавством до керівництва Рубіжанського МВ УМВС України в Луганській області, РМУ з ЕГГ ПАТ «Луганськгаз», Сєвєродонецького ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання»та ВАТ «ТРК ТВР».
Надійшло 3 анонімних звернення, які, згідно з Законом України «Про звернення громадян», не підлягають розгляду.
Всі питання було розглянуто та надано відповідні доручення.
За цей період вирішено позитивно звернення Саранчі О.О. щодо переносу торгівельного кіоску  та Сєвєріна Л.І. щодо ремонту аварійної ділянки стояка каналізації.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 10
візитів сьогодні: 3286
візитів всього: 545342