Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 01.08.2013 по 08.08.2013

За період з 01.08.2013 по 08.08.2013 до Рубіжанської міської ради надійшло 27 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у секретаря міської ради Хоменка О.В. – 9, на телефонну «гарячую» лінію до заступника міського голови Дівенка В.Б. – 1.
У зверненнях порушено 31 питання.
Серед отриманих звернень: 1 – від інваліда війни, 1 – від учасника ВВВ, 4 – від «дітей війни», 4 – від пенсіонерів, 1 – від інваліда 3 гр., 1 – від учасника ліквідації аварії на ЧАЄС.
З урядової телефонної «гарячої» лінії зареєстровано 6 звернень, з телефонної «гарячої» лінії губернатора області – 7.
Із загальної кількості звернень 20 - розглянуто секретарем міської ради Хоменком О.В., 1 - заступником міського голови Сидоренковою Л.Р., 5 - заступником міського голови Подхватіліним П.А., 1 - заступником міського голови Дівенком В.Б.
Більшість мешканців міста за звітний період звернулось з комунальних питань, а саме: ремонту покрівель, під’їздів, каналізації, балконів, ремонту доріг, забезпечення енергопостачанням та опаленням, відлову безпритульних тварин (собак), правомірності дій керівництва комунального підприємства. Таких звернень зареєстровано 18.
Мешканців міста також турбували питання соціальної допомоги: перерахунку пенсії, отримання соціальних виплат, матеріальної допомоги, забезпечення санаторно-курортними путівками; влаштування дитини в дошкільний заклад, отримання довідки про заробітну платню.
Всі питання було розглянуто та надано відповідні доручення.
За цей період вирішено позитивно звернення Чанцевої М.Г. щодо ремонту асфальтобетонного покриття, Коритіної М.С. щодо ремонту покрівлі, Долгополової В.Л. щодо прочистки вентиляції, Бабіч В.М. щодо отримання довідки встановленої форми.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 6
візитів сьогодні: 2842
візитів всього: 545273