Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Реальна співпраця продовжується

 

Питання отримання другої освіти для осіб після 45 років відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 207 про «Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці» стало найважливішою темою зустрічі директора Рубіжанського міського центру зайнятості  Арцева Ю.М. з керівниками закладів освіти міста, що відбулася 3.06.2013 р.

Служба зайнятості давно та  плідно співпрацює з закладами освіти міста і розглядає педагогічні колективи як реального соціального партнера в інформуванні всіх зацікавлених осіб про можливості, які сьогодні надає служба зайнятості населенню. З особливою увагою була сприйнята інформація про організацію тимчасових робіт за рахунок роботодавців, яку керівники учбових закладів можуть використовувати на таких роботах, як ремонт та благоустрій шкіл, дитячих садків та наведення порядку на прилеглих до них територіях.

Керівникам були роздані матеріали, з якими можна ознайомитись та використовувати в роботі,  а також зауважено, що на офіційному сайті Рубіжанської міської ради відкрита сторінка Міського центру зайнятості, де кожен бажаючий та зацікавлений може ознайомитися з заходами, законодавчими та нормативно-правовими актами, актуальними вакансіями Рубіжанського міського центру зайнятості.

 

Директор Рубіжанського міського центру зайнятості

Ю.М.Арцев


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 11
візитів сьогодні: 1305
візитів всього: 581752