Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Молоді рубіжани переможці обласного конкурсу «Молода людина Луганщини 2010»

27 червня 2010 року на Театральній площі м.Луганськ відбулась урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Молода людина Луганщини 2010». Лауреатів конкурсу нагороджували перший заступник голови Луганської обласної ради Євген Харін, заступник голови Луганської обласної ради Юрій Хунов, заступники голови облдержадміністрації Родіон Мірошник та Олександр Ткаченко.

    Конкурс «Молода людина Луганщини 2010» проводиться вже третій рік поспіль з метою підтримки та визнання найбільш соціально-вагомих і громадсько-корисних досягнень молоді у сімнадцяти номінаціях, вшанування найбільш активної молоді за виняткові таланти та плідну працю на благо України і рідного краю, пошуку та відзначення обдарованих молодих людей за вагомий внесок в політичне, культурне, соціальне життя суспільства, стимулювання кадрового потенціалу, реалізації державної молодіжної політики в регіоні.

    Дуже приємно, що серед найкращих і двоє молодих рубіжан, які гідно представили наше місто.

В номінації "Молодий підприємець року" переможцем став

Овчаренко Антон – приватний підприємець (підприємство «Світ нагород»),

 

а в номінації "Молодий соціальний працівник року" -

Гаєв Денис, спеціаліст І категорії Рубіжанського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, керівник  волонтерського загону «Данко».


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 10
візитів сьогодні: 969
візитів всього: 559480