Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 28.03.2013 по 04.04.2013

    За період з 28.03.2013 по 04.04.2013 до Рубіжанської міської ради надійшло 18 усних та письмових звернень громадян, у тому числі 1 – колективне. У зверненнях порушено 19 питань.
         Серед отриманих звернень: 1 – від інваліда війни, 1 - від самотньої матері, 1 – від ветерана праці, 1 – від пенсіонера, 3 – від «дітей війни», 1 – від інваліда 1 гр., 2 – від інвалідів 2 гр., 1 – від учасника ліквідації аварії на ЧАЄС.
          Із загальної кількості міським головою Козюбердою К.Г. розглянуто 12 звернень ( у тому числі 1 – на особистому прийомі), секретарем міської ради Хоменком О.В. – 2, заступником міського голови Дівенком В.Б. – 3 (у тому числі 1 – на особистому прийомі), заступником міського голови Сидоренковою Л.Р. – 1.
          Більшість мешканців міста за звітний період звернулось з комунальних питань, а саме: зрізу дерев, ремонту балконів, експлуатації газового обладнання, тощо. Таких звернень зареєстровано 6.
          На другому місті - соціальні проблеми. Це питання призначення та перерахунку пенсії, надання матеріальної допомоги на лікування.
          Одне питання стосувалося відсутності вакцини проти туберкульозу у міській лікарні.
          Також мешканців міста турбували питання дотримання законності та охорони правопорядку, надання житла, тарифів на послуги зв’язку, вирішення конфліктів щодо встановлення межі земельної ділянки, отримання архівної довідки про заробітну плату.
          Спеціалістами загального відділу міської ради за даний період видано 39 довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб мешканцям приватного сектору.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 17
візитів сьогодні: 2070
візитів всього: 592283