Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника

 

ЗВІТ
про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника

N ____1____ від 14.03.2013р.__

1. Замовник:

1.1. Найменування: Комунальний заклад «Міський музей»

1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 33871227

1.3. Місцезнаходження: Луганська обл., м.Рубіжне, пр.-т Кірова, буд.21, 93010

1.4. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, e-mail): Каут Ольга Олексіївна,голова  комітету з конкурсних торгів, директор КЗ «Міський музей», Луганська обл.,м.Рубіжне, пр.-т Кірова, буд.21, 93010, тел.(06453) 5-22-76. Ткалич Ірина Іванівна,секретар комітету з конкурсних торгів, головний бухгалтер КЗ «Міський музей», Луганська обл.,м.Рубіжне, пр.-т Кірова, буд.21, 93010, тел.(06453) 5-23-17. e-mail: museum93010@gmail.com

1.5. Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ): Управління культури і туризму Рубіжанської міської ради, 21849231

2. Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевих бюджетів

3. Предмет закупівлі:

3.1. Найменування: Пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води (постачання пари та гарячої води трубопроводами) код 35.30.1

3.2. Кількість товару або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 200,00 Гкал

3.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: Комунальний заклад «Міський музей» м.Рубіжне Луганської обл.

3.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: січень-грудень 2013р.

4. Інформація щодо інформування про застосування процедури закупівлі в одного учасника:

4.1. Адреса веб-порталу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, на якому розміщувалась інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника: www.tender.me.gov.ua.

4.2. Адреса веб-сайту, на якому замовником додатково розміщувалась інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника (у разі наявності).

4.3. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованої в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщеної на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: 11.02.2013р. № 045342, «ВДЗ» №12 (755) .

4.4. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованої в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

4.5. Дата оприлюднення і номер обґрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника, розміщеного на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: 11.02.2013р. № 045342/1 .

4.6. Дата оприлюднення та номер повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованого в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель: 14.02.2013р. № 062459, «ВДЗ» №13 (756).

4.7. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника, яка була (буде) опублікована в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщена на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: 04.03.2013р. № 077576, «ВДЗ» № 18(761) .

4.8. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника, яка була (буде) опублікована в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

5. Дата відправлення запрошення до участі в проведенні процедури закупівлі: 23.01.2013р.

6. Інформація щодо проведення переговорів (дата, час, місце): 24.01.2013р., 9-00 Комунальний заклад «Міський музей», Луганська обл., м.Рубіжне, пр.-т Кірова, буд.21

 

 7. Кінцева ціна, погоджена в результаті переговорів (з ПДВ):

_____________________________191506,00гривен__________________________;
                                    (цифрами)                                                                                                          )
______________Сто дев’яносто одна тисяча п’ятсот шість гривен 00 коп.________________________________________.
                                                         (словами)

 

8. Інформація про учасника, з яким укладено договір про закупівлю:

8.1. Найменування/прізвище, ім'я, по батькові: Комунальне спеціалізоване теплозабезпечуюче підприємство «Рубіжнетеплокомуненерго» Рубіжанської міської ради

8.2. Ідентифікаційний код/реєстраційний номер облікової картки платника податків: 33515421

8.3. Місцезнаходження, телефон, телефакс: Луганська обл., м.Рубіжне, вул.Іванова, буд.157, 93000; тел.(06453)7-32-14; 6-48-51.

9. Дата укладення договору про закупівлю та сума, визначена в договорі про закупівлю: 22.02.2013р.,  191506,00грн. з ПДВ.

10. Ціна за одиницю товару (у разі закупівлі товару):

11. Дата та причина прийняття рішення про відміну процедури закупівлі в одного учасника (якщо таке мало місце).

12. Зведена інформація замовника про наявність та відповідність установленим законодавством вимогам документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону України "Про здійснення державних закупівель": надані учасником документи відповідають кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону України "Про здійснення державних закупівель":

- копії установчих документів учасника засвідчені підписом уповноваженої особи учасника, скріплені печаткою, із зазначенням посади і дати підпису;

 - копія свідоцтва про державну реєстрацію засвідчена підписом уповноваженої особи учасника, скріплена печаткою, із зазначенням посади і дати підпису;

- копія ліцензії (дозволу) на провадження певного виду господарської діяльності, засвідчена підписом уповноваженої особи учасника, скріплена печаткою, із зазначенням посади і дати підпису, якщо отримання ліцензії (дозволу) на проводження виду діяльності, необхідного для виконання договору про закупівлю, передбачено законодавством;

- довідки з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами.

13. Інша інформація: відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель»- процедура закупівлі в одного учасника застосовується замовником як виняток у разі відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки повним постачальником (виконавцем), за вітсутності при цьому альтернативи. Враховуючи об’єктивну відсутність конкуренції з технічних причин щодо надання послуг з пари та гарячої води; постачання пари та гарячої води (постачання пари та гарячої води трубопроводами) код 35.30.1, то Комунальне спеціалізоване теплозабеспечуюче підприємство «Рубіжнетеплокомуненерго» Рубіжанської міської ради- єдиний можливий виконавець-природний монополіст. Срок укладання договору скорочений відповідно до ст.3 ст. 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель».

 

 

 

 14. Склад комітету конкурсних торгів:

Каут Ольга Олексіївна – голова комітету з конкурсних торгів; директор КЗ «Міський музей»;

Ткалич Ірина Іванівна – секретар комітету з конкурсних торгів; головний бухгалтер КЗ «Міський музей»;

Стрєлкова Ірина Борисівна – член комітету з конкурсних торгів; зберігач фондів КЗ «Міський музей»;

Лисенко Світлана Михайлівна - член комітету з конкурсних торгів; бухгалтер Iкатегорії КЗ «Міський музей»;

Нікітенкова Ольга Миколаївна – член комітету з конкурсних торгів; завідувач господарства КЗ «Міський музей»

                                                        (прізвища, ініціали та посади членів комітету конкурсних торгів).

Голова комітету     директор
з конкурсних торгів    Каут О.О.                                  ___________________
                                                                              (посада,прізвище,ініціали)            


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 20
візитів сьогодні: 1770
візитів всього: 592163