Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 14.03.2013 по 21.03.2013

    За період з 14.03.2013 по 21.03.2013 до Рубіжанської міської ради надійшло 32 усних та письмових звернення громадян, у тому числі 8 – на особистому прийомі у секретаря міської ради Хоменка О.В. Серед загальної кількості звернень 1 – повторне, 5 – колективних. У зверненнях порушено 33 питання.
         Серед отриманих звернень 1 - від учасника війни, 5 – від «дітей війни», 6 – від ветеранів праці, 2 – від пенсіонерів, 2 – від інвалідів 1 гр., 2 – від інвалідів 2 гр., 2 – від інвалідів 3 гр., 3 – від учасників ЛА на ЧАЄС.
Із загальної кількості секретарем міської ради Хоменком О.В. розглянуто 30 звернень, заступником міського голови        Подхватіліним П.А. – 1, заступником міського голови Сидоренковою Л.Р. – 1.
         Більшість мешканців міста за звітний період звернулось з комунальних проблем, а саме: оплати комунальних послуг та тарифів, ремонту покрівель, ремонту квартир, зрізу дерев, забезпечення електропостачанням, встановлення приладів обліку, ремонту під’їздів, отримання довідки про склад сім’ї,  тощо. Таких звернень зареєстровано 16.
         На другому місті – соціальні питання. Найбільш актуальними були питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування та підвищення розміру соціальних виплат.
Мешканців міста також турбували питання наведення межі та оренди земельної ділянки, незаконної прибудови та перепланування квартири.
         Спеціалістами загального відділу міської ради за даний період видано 38 довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб мешканцям приватного сектору.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1963
візитів всього: 545413