Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 07.03.2013 по 14.03.2013

  За період з 07.03.2013 по 14.03.2013 до Рубіжанської міської ради надійшло 20 письмових звернень громадян. Серед загальної кількості звернень 1 – повторне, 2 – колективних.
       Серед отриманих звернень 1 - від інваліда війни, 2 – від «дітей війни», 1 – від ветерана праці, 1 – від пенсіонера, 2 – від інвалідів 1 гр., 1 – від інваліда 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 1 – від багатодітної родини.
        Із загальної кількості секретарем міської ради Хоменком О.В. розглянуто 15 звернень, заступником міського голови Подхватіліним П.А. – 5.
        Більшість мешканців міста за звітний період звернулось з комунальних проблем, а саме: оплати комунальних послуг та тарифів, забезпечення газопостачанням, питною водою, проведення капітального ремонту дому, тощо. Таких звернень зареєстровано 7.
        На другому місті – соціальні питання. На цьому тижні це були питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування та відмови від опікунства над родичем.
       Одне питання стосувалося діяльності посадових осіб Сєвєродонецького Головпоштампу. Згідно законодавству України про звернення громадян дане звернення було надіслано за належністю на розгляд до адміністрації Сєвєродонецького Головпоштампу.
       Мешканців міста турбували питання проведення виховної роботи у закладах культури міста, захисту прав дитини, своєчасного забезпечення дорогим медичним препаратом дитини-інваліда, незаконної прибудови у квартирі, отримання архівної довідки про заробітну плату, захисту прав споживачів.
       Спеціалістами загального відділу міської ради за даний період видано 45 довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб мешканцям приватного сектору.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 13
візитів сьогодні: 1971
візитів всього: 593491